Odwiedź sklep

Tripsta

(No Ratings Yet)
Loading...

Tripsa – internetowe biuro podróży

Wyjątkowe biuro podróży korzystające z innowacyjnych technik wyszukiwania połączeń, wyszukiwarki lotów łączą oferty regularnych i tanich linii lotniczych używając specjalnego systemu SuperCenaMix. Co to oznacza dla ciebie? Tańsze podróżowanie! Realizowanie globtroterskich marzeń, zagraniczne wizyty u rodziny i przyjaciół, podróże biznesowe wszystko to w najkorzystniejszych cenach. Nie trać czasu, sprawdź rabaty, trzeba się jeszcze spakować!

Więcej…

Zapisz się do naszego Newslettera, a dzięki temu niezwłocznie damy Ci znać, jak tylko zniżka się pojawi.

Podobne kody rabatowe, kupony i promocje

Szukaj

Okres ważności (dni): 0 - 32387

Tripsta oferta

Wrocław? Madryt? A może Los Angeles? Loty do najdalszych zakątków świata a także komfortowe połączenia krajowe, w najlepszych cenach. Wygodna wyszukiwarka i porównywarka lotów umożliwi ci sprawdzenie najwygodniejszych połączeń w atrakcyjnych cenach. Dzięki nowatorskiemu systemowi wyszukiwania znajdziesz połączenia lotnicze wszystkich linii a nie tylko kooperujących ze sobą firm przelotowych. Esklep pracuje całą dobę, nie ważne gdzie się znajdujesz i jaką godzinę masz na zegarku, swobodnie możesz planować swoje podróże. Nie masz pomysłu gdzie się wybrać? Sprawdź propozycje lotów czyli najlepsze dostępne oferty i daj się zainspirować.

Tripsta promocje

Sklep internetowy nie potrzebuje ogromnych przestrzeni biurowych i rzeszy pracowników, dzięki temu może zaproponować swoim klientom specjalne Tripsta promocje! Każde wyszukiwanie może cię zaskoczyć korzystnymi cenami, ponadto  tripsta.pl dzięki licznym międzynarodowym współpracom, unikalnemu systemowi wyszukiwania codziennie inspiruje powietrznymi trasami w najlepszych możliwych cenach  Bądź na bieżąco, sprawdzaj promocje na tripsta.pl, nie zapomnij wpisać kodu rabatowego i oszczędzaj podróżując.

Tripsta kody rabatowe – jak korzystać?

Zakupy przez internet i posługiwanie się kodami rabatowymi może początkowo budzić obawy czy przysparzać trudności, dlatego z myślą o was sporządziliśmy instrukcję jak krok po kroku skutecznie i bez zbędnych problemów kupować bilety lotnicze i używać kodów. Warto spróbować, Tripsta kody rabatowe – to się opłaca!

 1. Przyjrzyj się kuponom rabatowym znajdującym się na naszej stronie i zapoznaj się z warunkami uzyskania rabatu, które w każdym kuponie mogą się różnić. Czasami kupon Tripsta obejmuje tylko konkretne loty lub wymaga minimalnej kwoty zamówienia.
 2. Na dole każdego kuponu umieszczony jest zielony przycisk „Zobacz kod”, po kliknięciu wyświetli Ci się w wyskakującym oknie kod, który należy skopiować, po czym zostaniesz przekierowany na stronę tripsta.pl
 3. Niektóre promocje nie wymagają użycia specjalnego kodu. Wystarczy wtedy tylko kliknąć w przycisk „Zobacz promocję” i skorzystać ze zniżki.
 4. Kiedy zostaniesz przekierowany na stronę internetową tripsta.pl wybierz połączenie lotnicze, korzystając ze znajdującej się po lewej stronie wyszukiwarki połączeń – zaznacz miejsce wylotu i przylotu oraz datę i kliknij w zielony przycisk „szukaj lotów”, jeśli interesuje cię podróż w dwie strony zaznacz tę opcję przed rozpoczęciem wyszukiwania.
 5. Możesz skorzystać także z wygenerowanych propozycji lotów.
 6. Po wybraniu interesującego cię połączenia zostaną ci przedstawione różne opcje zrealizowania twojej podróży, wybierz tę najbardziej dla ciebie dogodną i kliknij zielony przycisk „rezerwuj”
 7. Portal zaproponuje ci zalogowanie się przez konto społecznościowe, założenie konta na tripsta.pl lub skorzystania z formularza rezerwacyjnego.
 8. Zaloguj się lub wypełnij dane w formularzu.
 9. Po wypełnieniu danych mogą zostać zaproponowane  dodatkowe opcje; ubezpieczenia,  bagażu, pakiet anulacyjny, gwarancje rekompensaty, jeśli którąś wybierzesz zostanie doliczona dodatkowa opłata do twojego biletu (usługi i taryfy zależą od operatora lotu)
 10. Teraz zostaniesz przeniesiony do zakładki „płatność”. Wypełnij szczegółowe dane osobowe osoby, która będzie uiszczała zapłatę.
 11. Zjedź w dół strony, pojawi się dział „pakiet usług” zaznacz opcję, która cie interesują  (możliwości mogą się zmieniać w zależności od przewoźnika), zwróć uwagę na ewentualne dodatkowe opłaty.
 12. Tuż pod „pakietem usług”  i przed działem „płatność” znajduje się miejsce na wklejenie, wcześniej skopiowanego kodu rabatowego, po wklejeniu kodu cena uaktualni się o posiadaną zniżk
 13. Zjeżdżając na sam dół strony znajdziesz się w dziale „płatność”. Wybierz czy chcesz zapłacić kartą kredytową, przelewem elektronicznym czy zwykłym przelewem bankowym (w zależności od przewoźnika mogą być dostępne różne opcje, może też zostać doliczona dodatkowa opłata – warto to sprawdzić). Jeśli zdecydujesz się na opcję płatności kartą to wpisz dane karty w formularzu, jeśli na opcję przelewu elektronicznego to zostaniecie przekierowani na stronę swojego banku będziecie mogli zalogować się na swoje konto za pomocą bezpiecznego systemu płatności, w opcji zwykłego przelewu bankowego zostanie podany numer konta na który należy uiścić opłatę za bilet w przeciągu 24 godzin.
 14. Po wybraniu sposobu płatności, przeczytaj regulamin, zaznacz, że się z nim zapoznałeś i naciśnij zielony przycisk „rezerwacja” w prawym dolnym rogu strony.
 15. Około 3 minut może zająć systemowi wygenerowanie rezerwacji biletu, po tym czasie na podanego wcześniej maila zostaną wysłane wszystkie szczegóły zakupu.

Dostawa, sposóby płatności i zwroty

Bilety zostaną dostarczone drogą elektroniczną, na wskazanego w systemie rezerwacyjnym e-maila. Pamiętaj o odprawie lotniczej, możesz ją zrobić online 24 godziny przed odlotem, kartę pokładową, należy wtedy wydrukować ewentualnie skorzystać z aplikacji telefonicznej, obsługującej karty pokładowe, honorowanie takich kart jest zależne od operatora podróży. Odprawę można zrobić także 2 godziny przed odlotem na lotnisku (mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty) – każdorazowo sprawdź warunki odprawy, żeby mieć pewność, że twój lot odbędzie się bez niepotrzebnych nerwów. W przypadku pytań możesz skorzystać z działu „pytania i odpowiedzi” na stronie tripsta.pl lub skontaktować się z obsługą klienta Tripsta.

Płatności można dokonać za pomocą karty kredytowej, elektronicznego przelewu bankowego i zwykłego przelewu bankowego, w zależności od przewoźnika opcja zwykłego przelewu bankowego może być niedostępna. Przelew bankowy należy zrobić do 24 godzin od dokonania rezerwacji biletu. System akceptuje następujące karty debetowe i kredytowe: Mastercard, Visa, Visa Electron, American Express, Euroline i Diners Club. Tripsta dba o bezpieczeństwo kart kredytowych swoich klientów korzystając szyfrowanej transmisji danych SSL.

Warunki anulowania rezerwacji lub zmiany danych rezerwacyjnych są różne w zależności od firmy obsługującej lot oraz od wykupionych opcji dodatkowych, które umożliwiają takie kroki. Czasami anulowanie rezerwacji lub jej zmiana jest niemożliwe, dotyczy to szczególnie tanich linii lotniczych. Zwrotami płatności zajmuje się tripsta.pl, w przypadku anulacji może pobierać dodatkowe opłaty serwisowe. Warto to każdorazowo sprawdzić lub zadzwonić pod specjalną infolinię tripsta.pl

Kontakt

Karagiorgi Servias 4, Athina 105 62, Grecja

infolinia: +48 (22) 307 97 72

e -mail: biuro@tripsta.pl.